text:
Ten, kdo zná a umí ptačí nářečí,
tak tomu klidně každej sadař dosvědčí,
jak je krásný chodit v sadě sááám,
jóóóó já to znáám.
Poslouchal jsem jednou kosa v neděli,
jak se k sobě měli, když tu seděli,
on a ona, jinak jeden pááár,
óóóó v očích žáár.
A potom druhej den, prej tam co je ten kmen,
stála sama jako v mrákotáách,
a srdce jako zvon a příčinou byl on,
že jí právě někam s jinou pláách.
Člověk by se neubránil dojetí,
o čem hloupej kosák nemá ponětí,
proto bejvám v sadě vždycky sááám,
óóóó já to znáám.
A potom druhej den, prej tam co je ten kmen,
stála sama jako v mrákotáách,
a srdce jako zvon a příčinou byl on,
že jí právě někam s jinou pláách.
Člověk by se neubránil dojetí,
o čem hloupej kosák nemá ponětí,
proto bejvám v sadě vždycky sááám,
óóóó já to znáám,
ó já to znáááám,
ó já to znáááám